Dogji “Ferrarin” e Noizyt, Gjykata le në burg autorin, detyrim paraqitje për 17-vjeçarin që e ndihmoi….

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg Siar Kontin, autorin e djegies së automjetit tip “Ferrarri” në pronësi të babait të këngëtarit Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit “Noizy”.

Masa e sigurisë personale “Detyrim paraqitje” u vendos për 17-vjeçarin nga Vlora, që dyshohet se e ndihmoi Kontin duke hedhur benzinë në pjesën e parme të automjetit luksoz.

Masa e sigurisë personale “Detyrim paraqitje” u vendos për 17-vjeçarin nga Vlora, që dyshohet se e ndihmoi Kontin duke hedhur benzinë në pjesën e parme të automjetit luksoz.

Siç dihet, makina në fjalë kap shifrën e 300 mijë eurove.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: