Aksident i frikshëm në Librazhd, përmbyset makina…

Një aksident është shënuar pak momente me parë në dalje të qytetit të Librazhdit.Drejtuesi i mjetit, Shyqyri Hoxha ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë është përmbysur makina

Mësohet se drejtuesi i mjetit nuk është lënduar, sakaq ambulanca ka mbërritur në vendngjarje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: