Sa qesharake e per te qare ishin keto tabela ….e per Korcen…

Nga Vasil Miho:

Momenti me i bukur i nates te fundit te Festes te Birres ..
…kur te rinjnte silleshin si miza pa koke se nuk kishin leka per biletat…TE GJITHE E DINE EKONOMINE E FAMILJEVE SHQIPTARE Kishin erdhur nga larg , hoteli e shpenzimet e tjera per te mare pjese ne “festen tradicionale ” te qytetit tone sic e quajne…

ORE PO KORCARET JANE MIKPRITES ,

thone ne ato videot me trahana te tharte …Per mua jane , se bene sakrifice e shume pak vajten ne dam dumin e Festes , per te patur vende per mysafiret..
Sa qesharake e per te qare ishin keto tabela ….e per Korcen qe korcaret i bejne vetes levdatka se kane kulture te madhe…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: