Luiz Ejlli pozon me bosin Korçar dhe paralajmëron diçka të re: “Mbani frymën njerëz…

Së fundmi Luizi ka marrë përsëri vëmendjen me postimin e fundit në rrjete sociale. Duket se këngëtari është takuar me sipërmarrësin e njohur Korçar, Samir Mane, ku ka postuar një foto me të në rrjete sociale dhe ajo çfarë ka marrë vëmendjen janë fjalët që ka shkruar në të.

Nuk e dimë ende se çfarë po paralajmëron Luizi por të gjithë jemi shumë kuriozë

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: