Bashkia Korçë për Gjimnazin “‘Themistokli Gërmenji’: “Ka përfundur rikonstruksioni nga brenda, po punohet për sistemimin e ambienteve të jashtme…

I transformuar krejtësisht Gjimnazi “Themistokli Gërmenji” në Korçë po bëhet gati për të pritur nxënësit në këtë vit të ri shkollor. Aktualisht po punohet për sistemimin e ambienteve të jashtme, ndërkohë që ka përfunduar puna për rikonstruksionin e të gjitha ambienteve të brendshme.

Nxënësit e kësaj shkolle së shpejti do të zhvillojnë mësimin në kushte super komode njofton Bashkia Korçë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: