Shtatzënë për herë të dytë? Olta Gixhari befason me përgjigjen…

Pas pjesëmarrjes së saj në edicionin e dytë të “BigBrother VIP”, Olta Gixhari është kthyer një ndër emrat më të përfolur përgjatë muajve të fundit, ku vëmendja e fansave është plotësisht tek ajo. E së fundmi, ish-banorja ka realizuar një ‘ask me question’ ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet dhe Ola nuk ka ngurruar së kthyeri përgjigje.

E një ndër pyetjet më të shpeshta që i është bërë aktores së fundmi është nëse ka dëshirë që të bëhet nënë për herë të dytë.

A je në pritje të ëmbël”– e ka pyetur ndjekësi/ja, ndërsa aktorja është përgjigjur:

Edhe po të jem nuk do e tregoj”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: