E rëndë në Pogradec/ 43-vjeçari dhunon prindërit…

Është arrestuar në Pogradec një 43-vjeçar. Ai akuzohet për dhunë në familje. 43-vjeçari ka dhunuar prindërit e tij të moshuar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec arrestuan në flagrancë shtetasin Z. H., 43 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve të tij”, thuhet në njoftim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: