Lëvizte me thikë me vete, policia arreston 22-vjeçarin nga Korça…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin P. A., 22 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 3, Korçë, shërbimet e Policisë i kanë gjetur gjatë kontrollit fizik, një thikë,

e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: