Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet me urgjencë në spital…

Lideri historik i PS Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Mësohet se ish-kryeministri, 70-vjeç, është shtruar në reanimacionin e spitalit “Hygeia”.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet dhe arsyeja e komplikacioneve shëndetësore

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: