Zyrtare/ Dejvid Janaqi dhe Yuri Merlim firmosin për 3-vite me Skënderbeun(Foto)

Dejvid Janaqi dhe Yuri Merlim zyrtarisht bardhekuq. Të dy futbollistët kanë firmosur kontratat që i bëjnë pjesë të Skënderbeut për 3 sezone. Suksese djema!

forcaskenderbeu⚽️⚪🔴⚽️

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: