16-vjeçarja nga Pogradeci ngre alarmin në polici “Kam humbur kontaktet me mamin, u largua dhe…

Një 16-vjeçare në Pogradec ka denoncuar zhdukjen e nënës së saj. E mitura është paraqitur një ditë më parë në Komisariatin e Policisë Pogradec dhe ka kallëzuar se e ëma 36 vjeçe është larguar nga banesa në fshatin Hudënisht.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e gruas me iniciale J.H., por ende nuk ka të dhëna.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: