Ç’po ndodh në tregun valutor? Ja me sa këmbehen euro dhe dollari…

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 98.3 lekë dhe do shitet me 110.2 lekë. Euro sot do blihet me 107.5 lekë dhe do shitet me 108.8 lekë,

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 124.2 lekë dhe do shitet me 126 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: