‘E mbajta në krah gjithe diten, të nesërmen tha që më rrahu’! Çfare ka ndodhur me Devis Xherahun…..?

Devis Xherahu është majft aktiv në rrjetet sociale, ku përveçse ndan momentet e lumtura, projektet apo koncertet me ndjekësit e tij, shpesh herë hap tema të ndryshme, ku kërkon mendimin e fansave të tij. Ditën e sotme, artisti Korçar ka bërë një postim mjaft të veçantë, i cili ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të rrjeteve sociale, duke dhqnë mendimet e tyre në postimin e tij.

Në një video të publikuar në Instagram, Devis shprehet:

“E mbajta në krahë gjithë ditën, edhe zemër i thashë, të nesërmen kur arritëm në fshat, u tha të gjithëve, më rrahu”. Këngëtari ka sqaruar se kjo është një shprehje e shkrimtarit, Dritëro Agolli. Këngëtari ka vijuar më tej në videon e tij, duke pyetur ndjekësit,

“Si thoni ju, kemi kështu mosmirënjës në vendin tonë të bukur?”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: