Pak nga prapaskenat ‘në kuadër të dashurisë, Luizi zbraz karikatorin në Mitropolia(Video)

Fituesi i spektaklit televízív “BBV2”, Luiz Ejlli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ne një video nga xhirimet ne Korçe , ai i zbraz karikatorin, njërit prej personazheve…. Video është filmuar gjatë xhirimit të filmit “Në kuadër të dashùrisë”, me kolegun e tij Ylber Bardhi

Filmi do shfaqet për publíkun në kinema në muajin tetor.

Në kuadër të dashurisë” do të jetë një komedi romantíke, që shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlídh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: