Kërcet grushti në Pogradec /Vëllezërit rrahin keq Drejtorin e Kontrrollit të Territorit…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. Ç., 35 vjeç dhe F. Ç., 38 vjeç, të dy banues në fshatin Stropckë, Pogradec, pasi dyshohet se për shkak të detyrës kanë goditur me grushte dhe mjet të fortë, shtetasin K. Ç., 37 vjeç, banues në Pogradec,

me detyrë drejtor i Kontrollit të Territorit të bashkisë Pogradec.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: