Ç’farë i ka ndodhur? Ermal Fejzullahu shfaqet në gjendje jo te mire shendetësore…

Ermal Fejzullahu ka shqetësuar fansat e tij ditën e sotme, përmes një postimi të bërë në profilin e tij zyrtar, në Instagram. Artisti ka publikuar një fotografi, ku shihet teksa merr serum, në ambjentet e shtëpisë së tij.

Nuk është ende e qartë arsyeja se pse artisti ka përfunduar me vigonin në krahun e tij, pasi Ermali nuk ka dhënë detaje të mëtejshme në postimin e bërë nga ai.

Ne shpresojmë që kjo të mos jetë diçka serioze për artistin, i cili vetëm disa javë më parë festoi 35-vjetorin e lindjes së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: