“Mbrapa ç’do vajze te bukur është një baba tullac/ E bija tashmë e rritur e kujton me humor Dr Florin …e West Side Family….

Dr. Flori është ndarë nga jeta prej 9 vitesh, por kujtimi i tij është gjithmonë i pranishëm tek njerëzit e afërt dhe miqtë e ngushtë. Vajza e të ndjerit, Kaltrina, ka hapur faqen e saj në rrjetin social “TikTok” ku dhe ka publikuar një video ku shfaqen dy foto se si duket ajo sot dhe tre të tjera kur ka qenë e vogël në krahët e të atit.

“Mbrapa çdo vajze të bukur është një baba tullac.”- ka shkruar Kaltrina krahas videos.

Tashmë vogëlushja që njihnim është rritur dhe ka ndryshuar goxha e cila pritet të mbush 17 vjeç në muajin Dhjetor .

Kujtojme qe vjet Landi dhe Miri, dy pjestarët e grupit “West Side Family” e kane derguar Kaltrinen në shkollën e të atit. Ne gjimnazin ku ata janë takuar si grup dhe kanë nisur hapat e parë në muzikë, pikerisht atje …ne “Petro Nini Luarasi”….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: