Ç’farë po ndodh? Tjetër aksident në aksin Prrenjas-Qukës…

Një tjeter aksident ka ndodhur gjate mbremjes në aksin Librazhd-Prrenjas në Qukës.

Fatmiresisht nuk ka të lenduar

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: