E rëndë në Korçë/ Gjendet i mbytur në rezervuar 67-vjeçari….

Pas publikimit të mesazhit të vajzës që kërkonte ndihmë për gjetjen e babait, mësohet se i moshuari është gjetur sot, por fatkeqësisht pa shenja jete. Niko Ngjela është konstatuar i mbytur në ujërat e rezervuarit të Gjancit, gati 14 km larg qytetit të Korçës.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 06.09.2023, rreth orës 17:30, në bregun e rezervuarit të Gjançit, Korçë, është konstatuar i pajetë, dyshohet i mbytur shtetasi N. N., 67 vjeç, banues në Korçë, i cili më datë 02.09.2023, ishte larguar nga banesa e tij.

Nga këqyrja paraprake e kufomës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Trupi i pajetë i 67-vjeçarit, do të transportohet drejt morgut, për të kryer ekspertizën mjekoligjore e cila do të përcaktojë shkakun e vdekjes. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: