Përgatitësi atletik Denis Hajdini edhe 3 vite bardhekuq, rinovon kontratën me KF Skënderbeun…

Denis Hajdini edhe 3 vjet të tjera bardhekuq! 💪 Përgatitësi Atletik do të vijojë të jetë pjesë e klubit tonë! I urojmë suksese njeriut që mban lart formën fizike të futbollistëve tanë! 🙂

forcaujqër⚪🔴

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: