Askush se ndal Shqipërinë /Ky është përqafimi ikonik Asani-Daku(Foto)

Kombëtarja shqiptare e futbollit mundi 2-0 Poloninë në “Arenën Kombëtare”, për sfidën që vlente kualifikueset e grupit E për Europianin 2024 që zhvillohet verën që vjen në Gjermani.

Për djemtë e Sylvinhos golat u shënuan nga Jasir Asani dhe Mirlind Daku në minutat 37 dhe 62.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: