Ç’po ndodh në tregun valutor? Euro dhe dollari bien sërish…

Sot, më 10 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99 lekë dhe shitet me 100.2 lekë. Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet 107.3 lekë. Paundi britanik blihet me 123 lekë dhe shitet me 124.3 lekë.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.4 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: