Eranda Libohova feston ditëlindjen, nuk ta besoni sa vjeç mbush sot, këngëtarja e njohur…

Këngëtarja e dashur për publikun për shumë vite më rradhë, Eranda Libohova sot feston ditëlindjen e saj të 54-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga të gjithë ndjekësit e saj dhe njerëzit e afërm.
Eranda Libohova është një ndër këngëtaret shqiptare më të vjetra, e cila ka shoqëruar me këngët e saj publikun shqiptar deri më ditët e sotme.

Edhe pse mosha e saj është 54, këngëtarja mbetet ende njësoj me fizikun dhe hijeshinë e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: