Një tifoze speciale/ Vajza e Sylvinhos në përkrahje të kuqezinjve

Shqipëria mori një fitore të madhe ndaj Polonisë mbrëmë në stadiumin “Air Albania”. Mijëra tifozë ndodheshin në tribuna për të ndjekur duelin, një ndër to ishte edhe vajza e Sylvinhos, Taty Mendes. Ajo ka ndarë një foto teksa shfaqet me kurriz dhe si mbishkrim për foton ka zgjedhur dy zemra kuqezi.

Gjithashtu përmes një postimi në InstaStory, Taty ka hedhur dhe një video ku shfaqet Sylvinho i cili takon të futbollistët e Kombëtares.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: