Video prekëse/ Ardian Ismajli vrapon dhe përqafon nënën e tij pas fitores së Shqipërisë…

Fitorja historike e kombëtares shqiptare mbrëmë përballë Polonisë pati edhe momente shumë emocionuese pas ndeshjes.Ndërkohë që i gjithë stadiumi këndonte këngën “Mora fjalë” në nder të Adem Jasharit, futbollistët takuan edhe të afërmit e tyre që po i ndiqnin në shkallë.

Mes tyre, Ardian Ismajli pa nënën e tij që po duartrokiste dhe u shkëput nga grupi për ta takuar

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: