Skënderbeu mbyll seancën stervitore ,neser ndez motorët për Tiranën…

Ekipi mbyll përgatitjet për sfidën me Tiranën. Lojtarët dhe stafi kanë zhvilluar sot stërvitjen e fundit në Korçë dhe nisemi drejt kryeqytetit, aty ku nesër në orën 15:00 përballemi me Tiranën. Skuadra pret mbështetje masive dhe nga tifozeria.

Bashkë jemi më të fortë!forcaujqer

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: