“Selman Stërmasi” pret spektakël, ja formacionet zyrtare Tirana-Skënderbeu

Bardheblutë kanë grumbulluar 4 pikë në dy ndeshjet e para, teksa korçarët kryesues kërkojnë që të konfirmojnë se janë surpriza e këtij sezoni. Ndërkohë trajnerët Shehi dhe Gvozdenoviç kanë publikuar formacionet zyrtare.

Tirana (4-3-3): Lika; Doka, Lulaj, Hoxhallari, Përgjoni; Jonuzi, Hila, Lushkja; Hasani, Kaina, Latifi. Trajner: Orges Shehi

Skënderbeu (3-5-2): Alia; Ramos, Prençi, Randi; Frashëri, Liço, Rabiu, Yuri, Shaqe; Rashica, Nikaj. Trajner: Ivan Gvozdenoviç

Lojtarët janë gati për ndeshjen me Tiranën!
forcaujqër ♥️

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: