Moderatorja e programit të dashurisë sfidon fansat, ‘ofron’ puthje për 10 mijë euro…

Moderatorja Megi Pojani është mjaft provokuese në rrjetet sociale, ku shpesh “ngacmon” ndjekësit me video ose foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën. Megi Pojani postoi disa imazhe ku zbulon se i ka dalë herpes në buzë dhe i pyet fansat nëse do e puthnin për një shumë prej 10 mijë euro.

“A do e puthje këtë herpes për 10 mijë euro”, shkruan moderatorja

Prej më shumë se një viti Megi Pojani dhe bomberi Pogradrcat i kombetares Endri Çekiçi janë në një lidhje dashurie. Dyshja u kap mat vitin e shkuar, teksa u fotografuan gjatë pushimeve të tyre.

Nderkohe Megin shume shpejt do ta shohim ne top channel nen moderimin e programit te dashurise ‘Perputhen’. Megi përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja u ka bërë thirrje djemve dhe vajzave që duan të bëhen pjesë e programit të dashurisë, të bëhen pjesë e aplikimeve….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: