Enca reagon për herë të parë pas daljes nga burgu: “Kanë studiuar ‘ballkonin’ tim…

Këngëtarja Ruenca Haxhia ka reaguar pas arrestimit nga policia për kultivim kanabisi. Me anë të një postimi në Instastory, Enca shkruan se u është shumë mirënjohëse fansave të saj që e kanë mbështetur. Po ashtu ajo e ka cilësuar momentin e arresimit dhe ditët që kaloi në paraburgim shumë të vështira.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova,” shkruan Enca.

Më pas ka postuar dhe një story me një zemër. Ajo nuk ka lënë pa komentuar edhe emrin e operacionit, ‘Balcony’ (Ballkoni)

Pas arrestimit, këngëtarja ka thënë në polici që është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të u arrestua dhe i dashuri i saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: