Goditi dhe bëri për spital 57-vjeçarin ,shpallet në kërkim 31-vjeçari nga Korça…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin J. C., 31 vjeç, banues në Korçë, pasi gjatë një konflikti të çastit, në lagjen nr. 10, Korçë, ka goditur me grushte dhe shkelma një 57-vjeçar, i cili ndodhet në spital.

Vijon puna për kapjen e shtetasit J. C.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: