Dorë për dore rrugëve të Italisë/ Luizi dhe Kiara shfaqen kaq të lumtur(Video)

Luizi dhe Kiara ka disa ditë që kanë shkuar për vizitë në Itali. Nga atje ata kanë ndarë pamje të shumta me familjarët e Kiares pasi shumica e tyre ndodhen atje përfshirë edhe prindërit e saj dhe kushërinjtë. Së fundmi Luizi ka publikuar një video ku tregoi se ka shkuar për ta marrë Kiaren nga sfilata e modës që kishte marrë pjesë.

Ata shfaqen dorë për dore rrugëve të Italise dhe duken mjaft të lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: