Çfarë po ndodh me Euron, ja me sa këmbehet sot…

Sot, më 22 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.5 lekë. Euro blihet me 105.8 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 121.4 lekë dhe shitet me 122.5 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: