Digjet në ecje BMW-ja në autostradën Tiranë-Elbasan, shpëton për mrekulli shoferja 21-vjeçare Korçare

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan pranë fshatit Dopaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, teksa automjeti tip BMW ishte në lëvizje. Dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në automjetin tip “BMW”, që drejtohej nga një 21 vjeçare banuese në Korçë.

Informacion paraprak:

Rreth orës 13:00, në autostradën “Tiranë-Elbasan”, në fshatin Dopaj, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në automjetin tip “BMW”, që drejtohej nga shtetasja E. Ç., 21 vjeçe, banuese në Korçë.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: