Këmbimi valutor 24 shtator 2023…

Sot, më 24 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë. Euro blihet me 106 lekë dhe shitet 106.6 lekë

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122.1 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: