E rëndë në Greqi/ 14-vjeçari shqiptar i jep fund jetës, dyshimet e para…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku një 14-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Mediat greke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Aiginas, ku 14-vjeçari me origjinë shqiptare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në pemë.

Raportohet se adoleshenti bullizohej dhe kjo e ka çuar që të ndërmerrte dhe aktin ekstrem.

I mituri i ka lënë një letër familjes pak para se t’i jepte fund jetës.

Edhe pse bëhet fjalë për vetëvrasje, autoritetet greke po hetojnë për shkaqet që kanë çuar 14-vjeçarin në këtë akt ekstrem.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: