Ç’po ndodh me Euron dhe dollarin, ja me sa këmbehen sot…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.1 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.9 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 121 lekë dhe do shitet me 122.1 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: