Basha me dorë të hekurt/ Përjashton 11 deputetë nga grupi i PD, midis tyre edhe deputeten e Korçës….

Ne mbledhjen e kryesisë së PD-së Zyrtare drejtuar nga Lulzim Basha, është marre vendimi i mëposhtem për përjashtim. Perjashtohen me vendim kryesie

1. Greta Bardeli;
2. Ina Zhupa;
3 Isuf Çela;
4. Asllan Dogjani;
5. Bujar Leskaj;
6. Edi Paloka;
7. Kastriot Piroli;

8. Lindita Metaliaj;
9. Ludovik Hasanaj;
10. Sorina Koti;
11. Tomorr Alizoti;

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: