I dehur në timon ,policia i ve prangat 42-vjeçari në Korçë…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin S. B., 42 vjeç, banues në Korçë, pasi u kap në unazën e qytetit të Korçës,

duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: