Policia superaksion në Orman të Pojanit /Procedon 44-vjeçarin , i konfiskon mjetin e drutë:” I kishte pa dokumentacion…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. M., 44 vjeç, banues në fshatin Osnat, Pogradec, pasi në fshatin Orman, Pojan, është konstatuar duke transportuar me automjetin kamionçinë tip “Ford”,

një sasi drush zjarri, pa dokumentacionin përkatës, e cila u sekusestrua në cilësinë e provës mareriale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: