Mbajti rrjetën e paprekur ndaj Partizanit /Gardiani i portës Korçare zbulon tatuazhin emblemë Iliria….

Skënderbeu ka marrë një fitore të madhe kundër kampionit të fuqi të Superiores, Partizanit. Korçarët ia kanë dalë që të triumfojnë me shifrat 1-0 falë golit të shënuar nga ana e Rashicës në minutën e 82. Një nga më të mirët e takimit ishte edhe portieri i Skënderbeut, Alia, që ka zbuluar edhe njëherë tjetër tatuazhin e tij në përfundimin e takimit.

Ndersa heq fanelen e Skënderbeut, shihet nje super tatuazh madheshtorIliria…,shqiponje me gjak shqiptari.

Ai shpesh ndodh të tregohet tepër patriotik duke i bërë të gjithë shqiptarët të ndihen krenar duke treguar rrenjet e Shqiptarve

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: