Efi ngrin zemrat e fansave, i nënshtrohet me urgjencë një operacioni të papritur…

Ndonëse ka preferuar të qëndrojë më e tërhequr, ish-konkurrentja e Big Brother Vip 2, Efi, ngjall interes dhe të gjithë janë kuriozë se çfarë ndodh me jetën e saj. Së fundmi, ajo ka “ngirë zemrat” e mbi 500 mijë ndjekësve në Instagramin e saj. Mëngjesi i sotëm s’ka nisur aspak mirë për Efin dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo përmes një postimi.

Teka ka publikuar një foto nga shtrati i një spitali, ish-banorja ka treguar se ka hequr apandesitin.

“Meqenëse do t’ju mungoj pak dit më falni. Por me zuri pak apandesiti”, shkruan ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: