‘Ç’a i prishi ruloti këtyre të taksave’/ Luca me pamje nga Lini: “Sot fermeri i shet në tokë, mban edhe Kallash në mbrojtje të atdheut(Video)

Shet fermeri prodhimet e tij të tokës në tokë. Ia hoqën rulotën nga ku i shiste me më shumë higjenë e me më shumë rregull por gjithësesi mes sakrificave ai shet përsëri e si për ironi mban me vete edhe një kallashnikov në mbrojtje të atsheut natyrisht! 🤣🤦‍♂️

ironizon Gjergj Luca.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: