E bija feston 8-vjetorin/ Gazetari Blendi Fevziu zbulon atmosferën festive në shtëpi…

Janë të rralla rastet kur Blendi Fevziu publikon foto të familjes e vajzave të tij. Por në raste ditëlindjesh gazetari nuk kursehet. Ditën e sotme, e vogla e tij Alis, feston 8-vjetorin e lindjes. Në këtë ditëlindje Blendi i ka organizuar një festë në shtëpi të bijës, ku ambienti shihet plot lule e tullumbace.

Por në raste ditëlindjesh gazetari nuk kursehet. Ditën e sotme, e vogla e tij Alis, feston 8-vjetorin e lindjes. Në këtë ditëlindje Blendi i ka organizuar një festë në shtëpi të bijës, ku ambienti shihet plot lule e tullumbace.

Gëzuar 8-vjetorin Alis”, shkruan Blendi krah fotos ku përqafon të bijën

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: