Monika Lubonja : “Të vjen keq kur nje artist bëhet palaço që të rritë klikimet, mediat t’u vene kufij…

Aktorja e njohur Monika Lubonja ka reaguar ashpër ndaj deklaratave ofenduese që Albano Bogdo bëri për Alban Ramosaj dhe motrën e tij Beatrix. Aktorja me origjinë korçare shfaqet shumë e revoltuar teksa shprehet:

“Të vjen keq kur nje artist që ka për detyrë të jape mesazhe te bukura, te edukoje, ta emancipojë publikun bëhet palaço që të rritë klikimet, mediat t’u vene kufij…

Në qoftë se të ka ngelur pak grimë artisti, por edhe njerzillëk, dil aty dhe kërkoj një falje publike vajzës dhe familjes së saj. Nuk ta ka borxh askush këtë gjë dhe nëse je artist ulu puno aty, kërko e mos shpif sepse ke bërë një shpife shumë të rëndë edhe për atë djalin por edhe për atë vajzën shprehet Monika Lubonja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: