Pushtoi rrjetin me reagime/ Vëllai i Albano Bogdos: “Ai është Mbret, ju jeni fshatarë…

Pas gjithë kryqëzimit nga rrjeti, nga ndjekësit e tij dhe gjithashtu nga personazhet publik, duket se Albano Bogdo nuk është penduar aspak për ofendimin e rëndë nga Alban dhe Beatrix Ramosaj.

Këtë e vërteton postimi i vëllait të Albanos në Instagram.

“Fjalët e një mbreti do t’i dhembin gjithmonë mendjes së një fshatari. Në krahun tënd deri në fund të botës.”, shprehet ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: