Rama publikon pamjet nga Qukës -Qafë Plloçë : ‘Nga puna në lotin 3, shkurton rrugën me Tiranën…

MIRËMËNGJES 😊

dhe nga puna e përditshme në lotin 3 të aksit Qukës – Qafë Plloçë, një segment panoramik që shkurton distancën Korçë -Tiranë, duke kaluar përmes bukurive të Mokrës, ju uroj një ditë të mbarë🙏 shruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: