Merr fund pritja/ Ja emisioni që do moderojë Kiara Tito në Top Channel…

Kiara Tito, një nga banoret më të komentuara në ”BB Vip Albania 2”, do ta shohim në ekranin e Top Channel. Ajo do të moderojë Fan Club ”Dancing With the Stars Albania”.

Ajo dhe Luiz Ejlli janë çifti më i komentuar i momentit në showbizz.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: