E dhimshme/ Vajza ‘kap’ në flagrancë mamanë brenda shtëpisë ,me një burrë të huaj…

Dhurata nga Durrësi ka raportuar sot për “Aldo Morning Show” një rast tradhtie. Dhe kësaj here, siç thotë ajo, ka qenë vajza ajo e cila e ka ‘kapur mat’ mamanë e saj me një burrë të huaj. Vajza, thotë Dhurata, nuk i ka treguar ende asgjë të atit dhe është në gjendje shumë të keqe emocionale.

Dhurata: Për ta mbyllur Aldo, kemi një lajm bombë! Një zonjë është kapur nga vajza e saj.

-Si kapur?!

Dhurata: Në shtëpinë e saj, ka gjetur një burrë të huaj. Është kapur nga vajza dhe ajo është në gjendje shumë të keqe pasi nuk i ka treguar ende babait apo vëllait të saj, po e përjeton me veten e vet këtë gjë. Ndërkohë edhe zonja, se vajza nuk pranon që t’i japë shpjegime, është në ajër se çfarë do ndodhë me të.

-Shih, shih, shih…

Dhurata: Për momentin vajza është mbyllur në dhomë dhe do shohim se çfarë do ndodhë me të./tvklan.al

Video:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: