Përplasi makinat e parkuara/ Arrestohet 55-vjeçari nga Korça :”Ngiste Mercedesin i dehur….

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë, arrestuan në flagrancë shtetasin R. M., 55 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 14, Korçë, ky shtetas duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka përplasur dy automjete të tjera të parkuara në rrugë, duke iu shkaktuar dëme materiale.

Pas kryerjes së testit të alkoolit rezultoi se shtetasi R. M., drejtonte automjetin në gjendje të dehur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: