Arrestohet 36-vjeçari në Pogradec/ Policia i gjen kanabis gjatë kontrrollit fizik dhe…

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin O. Ç., 36 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, pasi në lagjen nr. 1, Pogradec, gjatë kontrollit fizik 36-vjeçarit iu gjet një sasi e vogël e lëndës së dyshuar narkotike kanabis. Gjithashtu gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij iu gjet një sasi tjetër me lëndë të dyshuar kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale,

së bashku me një aparat celular.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: